قویترین نرم افزار برای ادیت برنامه های در حال اجرا و تغییر در انها
با استفاده از نرم افزار Memory Hacking Software دیگر نیازی به هیچ ترینر و کد تقلبی برای بازی ها ندارید. با استفاده از این نرم افزار قادر به هک بازی ها و ساخت ترینرهای دلخواه خود می باشید. به طور کلی می توانید با استفاده از این نرم افزار هر عددی را در بازی تغییر دهید. برای مثال اگر سلامتی شما در بازی رقم ۵ را نشان می دهد می توانید آن را به رقم ۹۹۹ و هر عدد دیگری تبدیل کنید. البته اگر میزان سلامتی شما در بازی به صورت نمودار باشد ، این نرم افزار قادر به تغییر دادن آن نمی باشد.
در ضمن این برنامه یکی از قویترین برنامه برای کرک و هک متغییر  (intiger , string ) میباشد مثل ollydbg

(3)لطفا نظر خود را برای ما ارسال کنید

ادامه مطلب...

 

نرم افزار Date Hacking v1.1 یکی از قویترین نرم افزارها برای تعویض تاریخ یک برنامه خاص می باشد ، به فرص مثال تاریخ کامپیوتر شما 19:11:2010 می باشد و نرم افزار شما تا تاریخ 19:9:2010 قابل اجرا می باشد. شما دو روش پیش رو دارین :1-تاریخ کامپیوتر را به عقب بکشید 2-تاربخ نرم افزار را به تاریخ مورد نظر تقییر دهید،شما با نرم افزار Date Hacking v1.1 به راحتی میتوانید این کار را انجام دهید فقط کافیست نرم افزار مرد نظر را باز کزده و تاریخی را میخواهید به ان بدهید، و می بینید نرم افزار بدون نیاز به تقییر تاریخ کامپیوتر اجرا می شود.

(1)لطفا نظر خود را برای ما ارسال کنید

ادامه مطلب...

 

نرم افزار CmpDisAsm یکی از معدود نرم افزارها برای کامپیر کردن کد اسمبلی است. به فرض مثال شما یک نرم افزار را پچ و یا کرک می کنید(کرک آماده) و می خواهید بدانید که نرم افزار شما کدام یک از کدهای اسمبلی اش تفییر پیدا کرده و چه دستوری جای گزین آن شده است ، شما می توانید با استفاده از نرم افزار CmpDisAsm به تمامی تغییرات ایجاد شده نرم افزارتان دست پیدا کنید و خودتان نرم افزارتان را کرک کنید.فقط کافیه از EXE نرم افزار ، قبل از کرک کپی کنید و با فایل کرک شده کامپیر کنید.

(0)لطفا نظر خود را برای ما ارسال کنید

ادامه مطلب...

 

نرم افزار Lord PE یکی از قویترین نرم افزارها برای Dump کردن فایلهای اجرا شده می باشند،به فرض مثال شما نرم افزاری دارید که با نرم افزار OLLYDBG و یا Cheat Engine کرک کرده اید که می خواهید انر را  Dump کنید  یا نمی دانید نرم افزار از چه مسیری اجرا شده وغیره...،شما می توانید با استفاده از این نرم افزار فایل را Dump کنید که این ابزار یکی از حیاطی ترین برای کرکر ها میباشد.

(0)لطفا نظر خود را برای ما ارسال کنید

ادامه مطلب...

 

نرم افزار قدرتمند VBReFormer 2007 Professional v5.0 قادر هست سورس برنامه هایی رو که با ویژوال بیسیک نوشته شدن رو نشون بده یعنی در واقع تبدیل فایل های SCR ,DLL ,OCX ,EXE  به سورس ویژال بیسیک . در ضمن این نرم افزار خیلی قوی تر نسبت به VB Decompiler عمل می کند.

(5)لطفا نظر خود را برای ما ارسال کنید

ثبت نام جهت خواندن ادامه مطلب...

 

IDA Pro Advanced قوی ترین نرم افزار کرک میباشد . کاربرد این برنامه :  برداشتن صفحه NAG  ، برداشتن محدودیت زمانی ، ایجاد KeyGen برای سریال نامبر ، ایجاد Path ، باز کردن گزینه و منوهای غیر فعال در نسخه دموی نرم افزار ، انپک کردن برنامه و غیره .....

 

(10)لطفا نظر خود را برای ما ارسال کنید

ادامه مطلب...

 

CFF Explorer ابزار رایگانی است که شما را قادر میسازد تا به فایل های ویندوز نفوذ کرده و ضمن دستیابی به Source آنها, امکان مشاهده, ویرایش و حذف اطلاعات از منبع برنامه را برای شما فراهم میسازد!
این نرم افزار قادر است بروی سیستم عامل های ویندوز نسخه های Win95, Win98, WinME, WinNT, Win2000 وWinXP و..... کار کند و شما را تا دسترسی به سورس کامل برنامه های مختلف پیش ببرد!
این نرم افزار تصاویر گوناگون با فرمت های Icon, Bitmap, GIF, AVI, و JPG  را به همراه فایل های صوتی با فرمت های WAV و MIDI  و ... , فرم های مختلف برنامه نویسی دلفی , اسکریپت های مورد استفاده در برنامه ها و بسیاری دیگر از اطلاعات و محتویات برنامه های گوناگون را از دل آن ها استخراج کرده و در اختیار شما قرار میدهد.
با استفاده از این نرم افزار میتوانید بسیاری از ویرایشات مورد نظر خود را در برنامه های مورد نظر خود اعمال نموده و حتی آن ها را بنام خود کرده و با ساختاری جدید ذخیره نمایید!

 

(3)لطفا نظر خود را برای ما ارسال کنید

ادامه مطلب...

 

w32Dasm قوی ترین برنامه برای مشاهده ی کد های اسمبلی و دیس اسمبلی می باشد که کاربرد خیلی خیلی زیاد در کرک دارد.

 

(2)لطفا نظر خود را برای ما ارسال کنید

ادامه مطلب...

 

API Monitor نرم افزاری است که صفحه نمایش را توسط برنامه های کاربردی و خدمات ساخته شده است. یک ابزار قدرتمند برای دیدن چگونگی کار برنامه ها و خدمات و یا برای ردیابی کردن مشکلاتی که شما را در برنامه های خود درست کرده اند.

(0)لطفا نظر خود را برای ما ارسال کنید

ادامه مطلب...

 

نرم افزار Restorator_2007_v3.70.1709 از خانواده نرم افزارهای تغییر در سورس نرم افزارها و بومی سازی آن ها می باشد و شما می توانید زبان یک نرم افزار را از انگلیسی به زبان دیگری مثل فارسی تغییر دهید. این نرم افزار دارای امکانات ویژه جهت اسکن، ساخت، انتقال ورودی و خروجی، انتشار و نمایش آماری پروژه می باشد. از انواع زبان های برنامه نویسی هم پشتیبانی می کند. با استفاده از این برنامه حتی می توانید فایل های ocx و dll را هم به سورسشان تبدیل نمایید و در آنها تغییر ایجاد کنید.

(2)لطفا نظر خود را برای ما ارسال کنید

ادامه مطلب...

 
ما 3 مهمان آنلاین داریم

mod_vvisit_counterامروز-39
mod_vvisit_counterدیروز-172
mod_vvisit_counterاین هفته-755
mod_vvisit_counterهفته گذشته-1252
mod_vvisit_counterاین ماه-755
mod_vvisit_counterماه گذشته-6063
mod_vvisit_counterکل بازدیدها-675479

در 20 دقیقه گذشته : 3
آی پی شما : 54.221.26.113
,
امروز : 16 اردیبهشت 1395